Anasayfa / kara zencefil / Kara Zencefil Resmi

Kara Zencefil Resmi

Kara zencefil resmi satış sitesidir bu web sitesi. Firmamız bahsi geçen şurubun resmi bayilerinden birisidir. Ürünün orjinalinden satın almak istiyorsanız, bandrollü, hologramı olan faturalı ürün tedarik etmek, sipariş vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz…

Kara Zencefil Resmi Hangisi ?

Biliyoruz, internet üzeinde bir çok kara zencefil şurubu satan yer var. Şimdi doğal olarak diyorsunuzdur, hangisi orjinalini satıyor ??

Bunu demekte %100 haklısınız, bir ton para verip alacağınız ürün ya sahte çıkarsa diye kaygılanmanız gayet doğal. Son zamanlarda internet üzerinden satış yapan yüzlerce firmanın defolu olanları yok mu ? Tabiki malesef var. Doğal olarak bu yğzden size önlem almak, resmi siteyi belirlemek istiyorsunuz. Şimdi sizlere bu konuyla ilgili biraz ipucu verelim.

resmi

Kara zencefilin orjinal olduğunu nasıl anlarım ?

  • Mutlaka faturalı ürün alınız. Kargo poşetinin ön kısmındaki gözü adresinize gelen kargo görevlisine  söyleyip, bu  ön gözün içinde fatura olup olmadığını sorun.
  • Sipariş verildikten sonra aranmayı bekleyin. Aranmadan gelen paketi teslim almayın.
  • Sİpariş verdiğiniz web sitesi eğer resmi satış yerlerinden birisi ise sizi teyid için arayan firma temsilcisine ürünün faturası gelen kargo poşetinin neresinde bulunuyor sorun. Kendisine fatura olmassa almayacağınızı belirtin.
  • Satın almayı düşündüğünüz üründe bandrol olup olmadığını yine sizlere ulaşan müşteri temsilcisine sorun. Aranmazsanız paketi az öncede dediğimiz gibi teslim almayın.
  • Satın almayı düşündüğünüz web sitesindeki fiyatlara bakın. Diğer kara zencefil satan firmaların fiyatları ile kıyaslayın. Ucuz fiyatlara satılan ürünlere yaklaşmayın, sipariş vermeyin.
  • Sizi arayan müşteri temsilcisinin telefonunu kaydedin. Aranızdaki konuşma biter bitmez aynı numarayı arayın. Cevap vermediği takdirde o firmadan adresinize gelen paketi kesinlikle teslim almayın.

Umarız sizlere bir resmi satıcı ile sahte firma satıcıları arasındaki farkı ve ipuçlarını anlatabilmişizdir.

Hakkında admin