Anasayfa / kara zencefil / Kara Zencefil Şurubu Eczanede Bulunur mu ?

Kara Zencefil Şurubu Eczanede Bulunur mu ?

Kara zencefil şurubu şu an için az sayıda Türkiye’nin belli başlı eczanelerinde olmasına karşın, yaygın olarak şu an internet üzerinde satılmakta. Firmamız bahsi geçen takviye edici gıdanın resmi satış yeridir.

Kara Zencefil Şurubu Eczanelerde Var mı, Satılıyor mu ?

  1. Şurup yukarıda da belirttiğimiz gibi şimdilik çok az sayıda eczanede olmasına karşın yaygın olarak internet üzerinden satıştadır. Ürünün orjinalini web sitemizden satın alabilirsiniz.
  2. Satışını yaptığımız tüm ürünler bandrollü ve faturalıdır.
  3. Karton kutusunun üzerinde kullanımının nasıl yapılacağı yazmaktadır.
  4. Fiyat, üretim yeri ve firması, işletme kayıt numarası, üretim ve son kullanım tarihi ve diğer tüm detaylar karton kutusu üzerinde mevcuttur.
  5. Ezane fiyatı ile internet fiyatının aynı olması gerekmektedir. Web sitemizdeki yazan fiyatlar orjinal ürün ücretleridir. Marka sahipleri tarafından belirlenmiştir.
  6. Tüm yolladığımız kargoların dış cephesinin gözünün içerisinde ürün faturası mevcuttur. Dışardan içi göz görünmüyorsa paketi sizlere ulaştıran kuryeye “kargo poşetindeki gözün içindeki faturamı gösterin” demeniz yeterlidir.
  7. Eczanelerde az sayıda bulunan ürün aktar yada lokman hekim tarzındaki perakende satış yerlerinde henüz bulunmamaktadır. Web sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile orjinal kara zencefil şurubu siparişi verebilirsiniz.

kara zencefil şurubu eczanede bulunur mu

 

Hakkında admin